Zase Magic a tentokrát Adam Ondra


Neuplynul ani den a opět se vracíme do Magického lesa a stejně magické obtížnosti 8C. Adamovi se podařilo opakování boulderu Practice of the Wild. Podle dostupných informací jde o čtvrtý přelez po Daiovi Koyamadovi, Tyleru Landmanovi a Danielu Woodsovi. Tyler a Daniel se vyjadřují o boulderu jako o "soft" 8C a stejně nejistý je Adam: "Je velmi těžké boulder hodnotit. Je lehčí než In Search of Time Lost a těžší než ostatní 8B+."

Remembrance Of Things Past je další 8B+, které zde Adam vylezl a In Search of Time Lost, o kterém mluví, je jeho prodloužení za 8C. Kromě těchto pecek se mu ještě podařilo zopakovat Daiův nový problém Grey Matter 8B+/C a potom Adam už jen "hamounil", jak rád říká a vylezl dalších pár 8A a 8A+.

Nezbývá než pogratulovat a není možné nepřemýšlet, co bude dál. Adam však nerad prozrazuje své plány a my proto jen taktně prozradíme, že jistý italský bouldr s osmičkou a céčkem by se měl začít třást strachem...

zdroj: 8a.nu

Adam

Reakce na článek

Příspívat do diskuze k tomuto článku, mohou pouze registrovaní uživatelé. Pokud se chcete zaregistrovat, přejděte na registrační formulář. Pokud jste již registrovaným uživatelem, přihlášte se.

Nejčtenější