• Info
Vložení nového příspěvkuOdpovídáte na příspěvek uživatele neznámý:

HAck

Dobrý den, potřebujete hackerské služby? Varování, většina z těchto takzvaných hackerů jsou podvodníci, vím, jak fungují skuteční hackeři, nikdy se nedělají tak důvěryhodným způsobem a jsou vždy diskrétní. Tolikrát jsem byl ošizen ze zoufalství, když jsem hledal naléhavou pomoc ke změně svých univerzitních známek / výsledků, nakonec mě můj přítel představil spolehlivému hackerovi (brazilhacklords@gmail.com, WhatsApp a text: +420234722997), který pracuje podle uvážení a pohotově doručuje nejrůznější hacky, ale pomohl mi; - změnil mi známky ve škole - hacknul můj podvádějící zadek přítelkyně e-mail / facebook, whatsApp a další účty sociálních médií
- Most of all, Western Union helped me with the money transfer and I tracked and confirmed the money before I paid him the fee. I made him my permanent hacker and you can also enjoy his services. It also does hacking bank accounts and transferring funds with proof before paying the fee, as well as retrieving bitcoins with a 100% guarantee.
You can contact him at brazilhacklords@gmail.com, WhatsApp and text: +420234722997 regarding any hacking services and also try to spread good news about how he helped you.

Ověřovací kód