TdTB 17, The Nevin Rule

[26.07.2009, ]

Sedmnáctý díl Tour de Top Boulders.


Loni pobyl Honza "Lahvi" Hlaváček nějaký ten měsíc u protinožců v Austrálii a samo sebou se pověnoval i boulderingu. Když jsem ho naposledy potkal, slovo dalo slovo a on že prý má jasného kandidáta na TdTB...takže tady je první neevropskej TdTB:

"ten boulder se jmenuje The Nevin Rule - V7 - sitstart, sektor Kindergarten v Grampians
da se toho celkem dost vyguglit, pruvodce od klema loskota (delal tam toho asi nejvic) se da stahnout na australianbouldering.com
pro me jeden z nejhezcich problemku, i kdyz se nedolejza na zadnej vrsek ale konci se ve vyraznym chytu. i tak clovek celkem nabere vejsku.. pro me jasnej kandidat na tdtb
skoda ze tam nemam zadny fotky z vrsku, ale to uz jsem se radsi nechal chytat :] "

The Nevin Rule V7, Grampians, Austrálie
The Nevin Rule V7, Grampians, Austrálie

The Nevin Rule V7, Lahvi okukuje :-)
The Nevin Rule V7, Lahvi okukuje :-)

The Nevin Rule V7, Lahvi pokusuje...
The Nevin Rule V7, Lahvi pokusuje...

The Nevin Rule V7, chyty...
The Nevin Rule V7, chyty...

Reakce na článek


Jméno: Vilda Chejn
Datum: 30.07.2009 20:07:41
Předmět: zdarMě se to hodně páčí(úplně krásná děrohado struktura stěny a ta barva), a třebas v Čechách plno krásnejch věcí nekončí na vrchu. Pro mě TDTB a kdyby to šlo na vrch TDTB + :).


Jméno: Michal Smrž
Datum: 27.07.2009 19:08:37
Předmět: re PR plusPlusjsou podle me nektere oblasti, ktere jsou vylozene pekne, ale charakterem skaly je tam proste zvykem, ze se na vrcholy neleze, protoze lidi chteji hlavne prezit. Ikdyz nekdy to tak nevypada. Grampians jsou podle me jasnym prikladem, alespon podle toho mala co o nich vim. Treba v Jure se na vrcholky snad neleze vubec...ale tam je to kapitola samo pro sebe... :-)


Jméno: Michal Smrž
Datum: 27.07.2009 19:05:22
Předmět: re PRNazdar Petre, urcite mas pravdu s tim vsim kolem toho, ze spravnej boulder konci na vrsku :-) Hodne jsem o tom premyslel kdyz jsem se o tom s Lahvim bavil a nakonec u me zvitezil nazor, ze se nema jednat jen o TdTB podle me nebo Vildy apod., ale ze chceme, aby to byl serial po bouldrech, ktere i jini vidi jako jasne TdTB a tim pridaji svuj nazor na to, jak ma TdTB jako takove vypadat...samo i to ma nejake hranice a jsou nektere kousky, ktere proste nikdy :-) Ale jde o to, ze je to peknej kousek a nekdo kdo leze prisel a rekl, ze pro nej je to jasnej kandidat. Ok, nekonci na vrcholu, ale je to legitimni nazor nekoho a tak to je a je treba to respektovat a mit tak pluralitu nazoru...ta to posouva...    


Jméno: David Kozel
Datum: 27.07.2009 15:41:22
Předmět: AleAle Petre, ty muzes vylezt az nahoru :-)


Jméno: Petr Resch
Datum: 27.07.2009 14:04:59
Předmět: Názor zakonzervovaného konzervativceMilý páni "pjůrboulderisti", jak to píšete "na začátku byl kámen..." a člověk na něj leze a říká si boulderista. Já se těžko smiřuju s tím, když boulder končí v prostředku stěny, ale budiž, lezu i takový věci. Ale pravej bouldering, ten "pure", končí na vrcholu. Tam, kde si stoupnu, tlesknu do dlaní, vejsknu, podívám se pod sebe, rozhlídnu se kolem... Trochu mě proto zklamalo, když prvním mimoevropským kouskek zařazeným do série "výjimečných" je kousek stěny.


Příspívat do diskuze k tomuto článku, mohou pouze registrovaní uživatelé. Pokud se chcete zaregistrovat, přejděte na registrační formulář. Pokud jste již registrovaným uživatelem, přihlášte se.