TdTP 3 Projekt Snů

Projekt snů [18.09.2009, ]

- další, nádherný kousek z řady TdTP......


Tato nádherná stěnohrana proťatá řadou špatně beroucích bočákových lištiček se nachází v jihočeských Loučovicích a to přesněji v sektoru Nový svět 3 až úplně vzadu, za pasekopolomem. První tuto linku objevil mám pocit Ježour při jedné ze zimních obhlídek potenciálu místní žuly anebo Smržák. Pro mě osobně tahle myšlená linka snese srovnání s těmi nejhezčími bouldry, co jsem viděl ve Švajcu.

Projekt snů

Začíná ze sedu, z výraznějšího bočáku, pak zřejmě dlouhým nátahem do některé z relativně držitelných lišt, které jsou však všechny otočené na přesně obracenou stranu než jak by člověk potřeboval. Celý tenhle problémek má takový charakter otvírajících se dveří. Po několika takových hupcukovitých krocích se člověk dostane do závěrečné pasáže jednokrokového skokového 7A+ Doubletrick  ze stoje a mělo by být posekáno.
Osobně se mi to zdá výrazně těžší než Srdečné objetí, ale jak přijde to správné loučovické tření, tak člověk často zjistí, že lze udržet i to, co myslel, že snad nejde. Naděje a šance tu rozhodně jsou, tak kdo bude první?
Vilda

Reakce na článek


Jméno: Michal Smrž
Datum: 18.09.2009 11:24:27
Předmět: Ja to nebylJa to nebyl kdo to objevil. Kdyz jsem to videl jednou pri obhlidce poprvi za hroznyho podzimniho necasu, bylo to uz nacarkovany a ocisteni...podle me stopy vedou k Jezourovi, kterej na jihu jeden cas pusobil a zname dobre jeho hledacsky schopnosti... Jinak jeto fakt to nej co jsem zatim videl. Ale bohuzel hodne daleko...podle me hluboko v 8mach. Chce to nejako destu :-)

Příspívat do diskuze k tomuto článku, mohou pouze registrovaní uživatelé. Pokud se chcete zaregistrovat, přejděte na registrační formulář. Pokud jste již registrovaným uživatelem, přihlášte se.