TdTP 1 3D Objekt

[29.06.2009, ]

První díl Tour de Top Projects.


Tak tohle je jeden z místních peckových projektů na Boru. Tento boulderový problém objevil a očistil Martin Stráník v roce 2009. Boulder se nachází na kameni 3D Objekt a je asi 300m mírně šikmo dokopce od velice známého kamene Monstrum, kde vede i osmý díl Tour de Top Boulders King Kong . Co k samotnéme projektu říci? Jasná lajna ze sedu z velké díry, potom přes tupý spoďák/bočák s velice špatnými nohami do parádních dvouch lišt a zde už by neměl být problém boulder přelézt. Výška kamene něco málo přes 3m, lezeckých určitě víc když je to sedu, takže tak do 4m. Sečteno podtrženo, dva opravdu těžké kroky s klasifikací předběžně odhadovanou na 8A-8B. Takže kdopak tuto nádheru ukořistí jako první? Časem bude doplněn i prvopřelezce.

3D Objekt 1

Pohled ještě z údolní strany

3D Objekt 2

Štěpa

Reakce na článek


Jméno: Vilda Chejn
Datum: 30.06.2009 09:00:18
Předmět: :)Pěkný info - jak jsem na to koukal vypadá to fakt parádně. A jako přelezce bych rovnou napsal bráchu, pak stačí doplnit jen datum a klasu:).

Příspívat do diskuze k tomuto článku, mohou pouze registrovaní uživatelé. Pokud se chcete zaregistrovat, přejděte na registrační formulář. Pokud jste již registrovaným uživatelem, přihlášte se.