Jak jsem bušila na Boulder Contestu

boulder contest [12.04.2012, ]

Nic neříkající report o ničem


Píseň pro dnešní den je od Vypsaný fixy s příhodným názvem „ZÁVOD “.  Je pravda, že jsme neběhali nahatý, ani jsme neskákali přes rododendrony jak se zpívá v písni..ale ten zbytek sedí.. vlastně nesedí.. ale ta písnička je hezká, tak jsem jí sem musela dát :)

Hromada času a hromada bouldrů. Na rozlez jsem si dala tři oranžový a pak se zkusila hýbat v nějakým modrým. Moc mi to nešlo. Byla jsem hrozně lenivá a v duchu se vymlouvala na únavu z plavání, kde jsem byla chvíli před contestem. Taky jsem se špatně vyspala, měla jsem blbou náladu, prolezený prsty, jsem malá, těžká, něco na mě leze, jsem po nemoci, mám díru v lezečce, došlo mi mágo… Když jsem si takhle pěkně sesumírovala, proč mi to nejde a uvědomila si, že jsem jinak hrozně dobrá, silná a boží, jen jsem momentálně indisponovaná, mohla jsem jít s klidným svědomím bušit modrý „íčko“. Na první pokus jsem dolezla do posledního chytu, odkud stačilo už jen sáhnout do okna, nebo na hranu nebo jak se tam tomu říká. Byl to trochu nejistý krok a já se prostě po.. polekala, že spadnu a chytla mega madlo který tam samozřejmě nepatřilo… takhle pěkně se mi to povedlo asi ještě pětkrát.. Úplně zbytečně jsem se tam zacyklila. V dalším pokusu, mě Káťa vyhecovala, abych to aspoň zkusila.. tak jsem to zkusila, spadla, Honza mě hezky chytil a já zjistila, že se mi dopadlo dobře a že na tom nic není (míň neohrabaně se mi tuhle větu nepovedlo napsat, přeci jenom je půl druhý v noci a jsem unavená :) )

Poslední pokus a kašlu na to. Zavolala jsem si chytače, motivátory a šla na věc.
Nemůžu si pomoct, ale na lezení mi přijde nejobtížnější rozeznat, která ruka je pravá a která levá. Jirous mi svým rozhodným a přísným hlasem diktuje program. „A teď tam dej levou ruku! „ Huláká na mě zespoda. Ždímala jsem dvě malinký lišty a rozčíleně se snažila přijít na to, která ruka je která.. riskla jsem to. Špatně, sakra. O krok jsem se vrátila a zkusila to znovu.. ještě, že mám jen dvě ruce. Druhým pokusem to tedy vyšlo a já vzlínala nahoru. Vykašlala jsem se na strach a za mohutného povzbuzování konečně chytla TOP.
Rozhodla jsem se, že ode dneška už nebudu takový posera a nenechám se tolik limitovat svým strachem. Až příště budu zase plakat, že se bojím, tak mi to prosím připomeňte.
Z posledních sil jsem ještě dala dva oranžový a bylo dobojováno.
Moc jsem tentokrát nestíhala sledovat, jak to jde ostatním. Byla jsem zahleděná do svých problémů :) Myslím, že Káťa a Káťa měly dva modrý a nějaký oranžový.. snad jsem to nepopletla, když tak se ozvěte a já to opravím.
Po vyhlášení výsledků přišla bohatá tombola. Na koho se nedostalo, musel opravdu smutnit. Plešatá barbína, sprej na intimní partie, starý hrnce, který si nahamounil Musado, chňapka kterou jsem si nahamounila já a spousta dalších krásných cen. Těším se na příští Boulder contest. A ti kdo nedorazili tak příště doražte a ti kdo nevědí, oč se jedná, tak se koukněte sem .

P.S. Chválím stavěče, bouldry byly hezký a zábavný.

Výsledky
1.    Nelly Kudrová
2.    Káťa Koblihová
3.    Káťa Prokopová

1.    Martin Spilka
2.    Martin Tomášek
3.    Jirous Přibil
 

JanaOlše

Reakce na článek


Jméno: Standa & Honza
Datum: 17.04.2012 09:37:06
Předmět: commentna lezení mi přijde nejobtížnější rozeznat, která ruka je pravá a která levá...

no nejsi v tom sama, spousta lidí to nezvládá.

Jinak moc pěkný a vtipný článek :))

 Jméno: Katka Koblihová
Datum: 13.04.2012 13:37:44
Předmět: :)Jak report o ničem? To byla velká událost. Moc hezké a super rychlé:) Jinak kdyby měl někdo náhodou zájem, fotky z akce nejdete zde  http://www.facebook.com/media/set/?set=a.10150877346303054.466079.142436698053&type=1


Jméno: Vilda Chejn
Datum: 13.04.2012 11:52:59
Předmět: komentAleluja,....,Pěknej, vtipnej report. díky


Jméno: Vilda Chejn
Datum: 13.04.2012 11:47:28
Předmět: ...Hopla...komenty jdou?

Příspívat do diskuze k tomuto článku, mohou pouze registrovaní uživatelé. Pokud se chcete zaregistrovat, přejděte na registrační formulář. Pokud jste již registrovaným uživatelem, přihlášte se.