MalléBloccky 2012

foto_3 [08.05.2012, ]

Velevážení suterénní povaleči (ženy nevyjímaje)...


... jak jste si možná všimli, je tu jaro. A stejně jako těch několik loňských i letošní se pro mě vyznačuje tím, že dostávám do oka podivný tik, ruka mívá lehký třas, občas křičím ze spánku a pojímají mě návaly děsu a paniky......

… a má to jediný důvod MalléBloccky 2012.....

plakat

se nezadržitelně blíží. Celé se to letos odehraje 12. a 13.5. a jako již tradičně vše se bude točit okolo Restaurace Harrachovka v Táboře.

Co vás tam čeká?
Hned po zimě nastoupil Údolní BigBand Grande Ukraine Workers pod vedením Mistra Žabajzleva a rozjel koncert na lopaty, krompáče, pajcry a kartáče a tak je na co se těšit...... přibyl jeden lehčí sektůrek s 20 šutry a asi 40-ti spíš lehčími směry a tak jsme se dostali na 100 šutrů v Údolí.
Největší koncert se ale odehrál u Žiletek a tam vznikly 3-4 megaprojekty pro silouše s vytříbenou technikou.
Co se týká průvodce, tak je pro letošek opět dopněno a zrevidováno a navíc díky přispění města Tábora jedeme v barvě....jupííProgram:
Co se týká lezení, tak letos se krejeme se závodem Boulder X v Praze, a proto - jedeme dvoudenně aby mohl přijet i Luky - takže začínáme v sobotu v 10.00 a končíme v neděli v 15.00. Pak vyhlásíme největšího Bouchače a Bouchačku, rozdáme dárky od sponzorů dopijeme poslední piva a pojedem k maminkám.

Počítáme klasicky 5 nejtěžších věcí a možná Žolíky. Bodování jsem ukrad z Padání, protože je dokonalý a nejni třeba vymýšlet nic dalšího.


Zábava:

V sobotu večer nastoupí na pódium bigbít Mary Long

a hned po ní mám v plánu vyhlásit Noční ErZeTu – tzn. Sbalíme si saky-paky vezmeme louče, čelovky, bubny a matrace a odvalíme se kousek do lesa, kde pořádně zabouldříme.
O další zábavu se postará rum, vodka, zelená, kontušovka a další.

Neděle skosit poslední kousky spočítat vyhlásit a pa.

Penisé:
- kdo se bude chtít utkat o ceny tak to má za 150 ,-
- kdo nemá chuť soupeřit a přesto chce podpořit akci a odnést si průvodce tak to má za 80 ,-
- kdo chce jen přispět, tak se proboha nestyďte a ty prachy nám dejte. Jsme lidi, nikdo vám nic vyčítat nebude

spaní ve vlastních stanech v kempu
pivo taky za vlastní


Jak se k nám dostanete asi nejlíp zjistíte zde a pokud vás zajímá, jak to vypadalo loni tak se koukněte tady


zatím pic jak sviňa
Slabouch
Reakce na článek

Příspívat do diskuze k tomuto článku, mohou pouze registrovaní uživatelé. Pokud se chcete zaregistrovat, přejděte na registrační formulář. Pokud jste již registrovaným uživatelem, přihlášte se.