Průvodce - novinky 5 aktualizace průvodců

[17.01.2012, ]

Nedávno jsem udělal aktualizaci pár boulderů tady v průvodcích + novou oblast v Chřibech - Kameňák


Chřiby - Kameňák - malinká lokální oblast v Chřibech zatím se 4 kousky do 7B+?, je tady ještě jeden významný kámen o kterým ví více Čajda, tak snad brzo dodá info, celkem do 10 kousků. 

Korunovační Klenoty 7B+???

Lubná - doplnil jsem přehlednější mapky oblasti + druhý nějtěžší boulder v Pardubickým kraji Princip Minima 8A+/8B a chyty tam opravdu nejsou.

Princip Minima 8A+/8B

Mlynářská stěna - doplnění o převis vlevo a 3 nové bouldery - Babí Ucho 7B, Cigánový Gatě 7A a Muttertag 7C+.

Mlynářská stěna převis vlevo

Škrovád - doplnění o dva nové bouldery Vanilkové Nebe 7B a Ježek Na Koloběžce 8A.

Ježek Na Koloběžce 8A

Tisá skála - aklualizace o 3 nové bouldery ( spojení ) - Viamala 7A+, Magic Wood 7C+ a Hádes 7B

Tisá skála převis

Zemská brána - aktualizace o dva bouldery Rituál 7C a Blondýna Z Londýna 7C+.

Rituál 7C

Proč tady píšu o aktualizaci? Příjde mi, že nový bouldery velice rychle zapadnou do průvodců a moc se o nich neví a tak jsem se rozhodl aby byla aktualizace boulderů vidět, je pravda, že když toho bude více, takle popisovat každej novej boulder je ojeb, tak to asi nepůjde, ale snad časem bude nějakej lepší systém, kdy nové bouldery budou více vidět. Rubrika Průvodce - novinky bude letos určitě pokračovat novými oblastmi, jaký je váš z toho dojem, nebo třeba co vylepšit?

Štěpa

Reakce na článek


Jméno: Adam Fiala
Datum: 18.01.2012 11:50:03
Předmět:podle mě super, každé info se hodí. Obzvláť ten boulder v kamenolomu vypadá dobře,na chřiby dost netypicky. Určitě se zajedu podívat;)


Jméno: Venca Kučírek
Datum: 18.01.2012 08:57:02
Předmět: ...jo stepo, to je dobry napad. ony ty skarede bouldry stejne casem zarostou, ale proc je hned zkraje nevyzkouset, ze?

Příspívat do diskuze k tomuto článku, mohou pouze registrovaní uživatelé. Pokud se chcete zaregistrovat, přejděte na registrační formulář. Pokud jste již registrovaným uživatelem, přihlášte se.