Tomáš Pilka, Rito 7B+

rito [06.07.2009, ]

V průběhu června se Tomášovi podařilo připsat si asi 4. nebo 5. opakování poměrně poctivého bouldříku v Loučovicích. Víceméně se jedná o takové silozpytectví, start z tupých spoďáků a potom bomba do hrany a nakonec udržet dveře.


Reakce na článek


Jméno: m. k.
Datum: 10.07.2009 19:58:50
Předmět: RITONo já se zvednu skoro pokaždý, ale sem krátkej. Když sem viděl teď Tomáše, tak to ještě přehodnotim. Hlavně šel pravou rukou do bočáku a já to lezu rovnou do boule a na to sem asi fakt krátkej. Jinak k přelezu gratuluju,  Karel to lezl asi ještě o metr dál až na konec kamene, ale to obtížnost nedělá. Podle mě těžší 7B+ Fb. Velká gratulace, ať vydrží forma , pro mě "motivace". mk


Jméno: Michal Smrž
Datum: 06.07.2009 19:13:02
Předmět: Re VildaCus Billy
No ja nevim jak s tou klasou. Jsem vetsi a stejne mi to nejde. Jsem ale od toho hodne mimo, tak si to netroufnu vubec hodnotit.
Co jinak Loucovice a vikend? Probehla session?Jméno: Vilda Chejn
Datum: 06.07.2009 18:41:46
Předmět: RitoTak jsem si to víkendu zase zkusil a zase nic. Zkoušel jsem za pomocí toho rozhoupání, ale to my nešlo. Pro mě je asi lepší se snažit přitáhnout rovně.
Myslím si, že pro kratší je to celkem poctivý, podle mě klasa koliduje s 7C.

Příspívat do diskuze k tomuto článku, mohou pouze registrovaní uživatelé. Pokud se chcete zaregistrovat, přejděte na registrační formulář. Pokud jste již registrovaným uživatelem, přihlášte se.