Videjko

lada [12.01.2010, ]

Vláďa Jalč setříhal parádní video z jedný polezenice, kde jinde než u Bechyně.Jedna se asi o 10 minutovej kousek, zahrnující např. Ptáky, Ateliéry, Moment a hodně dalších bouldříků.


Video je dělaný ze stativu, takže je pěkně čistý a neklepe se, ale na druhou stranu tam občas zavazí nějaký dykové:). Nicméně parádní kousek a díky moc.

Vilda, video: Vláďa Jalč 

Reakce na článek


Jméno: Michal Smrž
Datum: 13.01.2010 23:04:16
Předmět: to BBJako urcite to ma nejaky chybky, ale celkove je to zajimavy a clvoekco nevi se dozvi celkem dost, protoze kazdej boulder je ohlasenej...no ze tam obcas nejakej manekyn nastrci zadek, to je toho no :-) Trava na zacatku je super! Blairwitch se vraci.

JIHOCESKY GRAMPIANS RULEZJméno: BB
Datum: 13.01.2010 09:03:31
Předmět: VideoVilda je sabotér, ale s pěkným zadkem:) , Asi bych to vystříhal vše:) hlavně ten minutovej záběr na sníh na začátku je dost... 10minut je zloba, ale pěkně zpracovaná:)

gut připomenutí thxJméno: Michal Smrž
Datum: 12.01.2010 16:57:13
Předmět: THX za video!Prvne diky Vladovi za video!Hodne zajimavych prelezu, jen skoda, ze obcas fanousci "prekriceli" lezce :-) Konkretne Vilduv pocin okolo 7 min je cista sabotaz.

Ten Moment vypada na slusnou kyvo zlobu!

JIHOCESKY GRAMPIANS RULEZ!


Příspívat do diskuze k tomuto článku, mohou pouze registrovaní uživatelé. Pokud se chcete zaregistrovat, přejděte na registrační formulář. Pokud jste již registrovaným uživatelem, přihlášte se.